بازسازی ویلا Secrets

پلان ویلا به‌طور کلی بسته به نیاز کارفرما، مساحت زمین، منطقه، توپوگرافی و دیگر عوامل تغییر می‌کند. اما به صورت عمومی چهار پلان کلی وجود دارد:

سبک زندگی، عادات و علایق شما تاثیر به سزایی در امر طراحی دارد.

پس قبل از جمع‌آوری اطلاعات در مورد شرایط محیطی نمی‌توانید مصالح را انتخاب کنید. مثالی که در بالا به آن اشاره شد مثال خوبی است.

پس از کامل شدن حجم طرح در سایر نرم افزارها مثل اسکچاپ، برای مشخص کردن نورپردازی‌ها و متریال‌ها از تری دی مکس استفاده می‌شود.

اتاق نشیمن را در نزدیکی درب ورودی قرار می دهند. در ویلاهایی که کوچک هستند، درب ورودی به اتاق نشیمن باز می شود.

نظرات شخصی، ایده‌های ذهنی هستند که معمولا نتیجه روشن و واضحی ندارند و اجرای آنها ممکن است به طرح نهایی لطمه بزند. فراموش نکنید که طرح‌های شخصی هرگز اجرا نشده‌اند و تنها زاییده ذهن افراد هستند. شاید در تئوری و به صورت ذهنی، کنار هم گذاشتن این ایده‌ها زیبا به نظر برسد، اما به دلیل اینکه این طرح‌ها هرگز عملی نشده‌اند نتیجه آنها مشخص نیست.

ساختمان مسکونی کوچه خانه ، مرضیه زاد، رها اشرفی، محسن مریزاد

مهمترین مواردی که در هزینه ساخت ویلا اثر گذار هستند شامل موارد زیر هستند:

عوامل زیادی مثل متراژ پروژه و سبک طراحی بر دستمزد طراحی باغ ویلا موثر هستند. دستمزد طراح را می توان بر اساس قراردادی که بین طراح و کارفرما تنظیم می شود، تعیین کرد.

در طراحی نیم‌دوبلکس فضا با ایجاد نیم طبقه، بزرگتر می‌شود. در این سبک از پلان سعی می‌شود، تا هم فضا و راحتی بیشتر شود و هم از هزینه ساخت بالای ویلای دوبکس پرهیز شود.

چرا نباید از نقشه ویلا آماده برای ساخت ویلا استفاده کنیم؟

اگر به دنبال ایجاد چیزی متفاوت هستید، بتن را نادیده نگیرید. این ماده دیگر پوشیده نمی‌شود، بلکه به عنوان یک پوشش معماری، معروف به »بتن بصری»، در ساختمان‌های خانگی در معرض دید قرار می‌گیرد.

برای نمونه طراحی ویلا ایرانی در منطقه شمال را در نظر بگیرید. ویلاهای این منطقه به گونه‌ای ساخته شده که در برابر بسیاری از عوامل نامساعد اقلیمی استحکام داشته باشد و آسایش را برای ساکنین فراهم کند. آب و هوای این منطقه همچنین شامل سطح بالای آب زیرزمینی، هوای گرم و مرطوب در تابستان و زمستان‌های سرد و مرطوب است.

برچسب‌ها: آجر در طراحی داخلی پست مدرنآجر در معماری ویلااستفاده از بتن در طراحی نمااستفاده از بتن در طراحی نمای ویلااستفاده از بتن در طراحی ویلااستفاده از بتن در معماریاستفاده از بتن در معماری ساختماناستفاده از شیشه در طراحی نمااصول طراحی نماایده برای طراحی نمای ساختمان ویلاییایده خلاقانه برای طراحی نمابتن در نمای ساختمانتصاویر طراحی داخلی ویلای مدرنتصاویر طراحی ویلای مدرنتصاویر معماری ویلای مدرندیزاین ویلای مدرنستفاده از آلومینیوم در طراحی نماشرکت طراحی نمای ویلاطراحی داخلی ویلای مدرنطراحی معماری ویلای مدرنطراحی نما ویلا مدرنطراحی نمای ساختمان مسکونی ویلاییطراحی نمای ساختمان ویلاطراحی نمای ساختمان ویلاییطراحی نمای ویلاطراحی نمای ویلا سه طبقهطراحی نمای ویلای دو طبقهطراحی نمای ویلای دوبلکسطراحی نمای ویلاییطراحی نمای ویلایی شیکطراحی نمای ویلایی مدرنطراحی و دکوراسیون داخلی ویلای مدرنطراحی ویلا و باغطراحی ویلای ایرانیطراحی ویلای دو طبقهطراحی ویلای دوبلکسطراحی ویلای مدرن ایرانیطراحی ویلای یک طبقهعکس طراحی داخلی ویلای مدرنعکس نمای بیرونی ساختمانعکس نمای ساختمان ویلاییعکس ویلاعکس ویلاهای خارجیعکس ویلای مدرنکانسپت طراحی نمای ویلاگلشن نورسته فرمجموعه نمای ساختمانمعماری ساختمان مسکونیمعماری ساختمان مسکونی سه طبقهمعماری ساختمان مسکونی یک طبقهمعماری ساختمان ویلامعماری ساختمان ویلاییمعماری ساختمان ویلایی شیکمعماری مکزیکمعماری ویلامعماری ویلای مدرنموزش طراحی نمانمای آپارتمان ویلایی مدرننمای ساختمان دو طبقهنمای ساختمان check here سنگنمای ساختمان سنگینمای ساختمان سه طبقهنمای ساختمان شیشه اینمای ساختمان مسکونینمای ساختمان ویلانمای ساختمان ویلایینمای ویلای مدرننمونه تصاویر ویلای مدرنویلای مدرن ایرانیویلای مدرن در ایران

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *